RSS
wtorek, 21 grudnia 2010

Mimi że święta już tuż tuż postanowiłam zrbić sobie Muffinki. Cały dzień wczoraj miałam ogromną ochotę na coś słodkiego :D niestety gdy zobaczyłam automat z batonikami nie mogłam doszukać się dwuzłotówki. A wieczorem już nigdzie nie chciało mi się iść aby kupić sobie jakieś łakocie. Aż tu nagle naszedł mnie pomysł na muffinki. Szybko odszukałam przepis i pozbierałam po kuchni składniki i już gotowe :)

10:27, kawcia82
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 października 2010

Pijacko się zakończył wczorajszy dzień, czymś takim czego wzupełności się nie spodziewałam... Ot kończąc pracę, a w pracy byłam krótko ;) Podeszła do mnie koleżanka pytając czy idę do baru? Początkowo myślałam że chodzi jej o bar z knyszami na rogu, żeby coś zjeść po chwili wyjąśnień i rozmowy o pierdołach okazało się że chce iść na rynek do kanjpy :D no cóż mi dwa razy nie trzeba powtarzać, błyskawicznie się zdecydowałam.

Początkowo z paczką poszłyśmy do hiszpańskiej kanjby na jakąś sałatkę i piwko, następnie wycziłyśmy fajny lokal a bardziej bar ;). Na miejscu to już ograniczeń nie było z racji tego że kieliszek kosztuje 4 zł, generalnie wszystko w tym barze kosztuje 4 zł ;) piłyśmy, dyskutowałyśmy i tak aż do godziny 23 :) w domu byłam około północy no a dzisiaj na rano do pracy :)

Ależ mi się chce spać.... zzzzzzzzzzzzzZZZZZZZZ

14:32, kawcia82
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 10 października 2010

Kolejny dzień tygodnia albo raczej ostatni dzień :) Wolne i wkońcu można oddać się bezmyślej drzemce lub co znacznie lepsze coś ciekawego ugotować, co dziś na obiad hmmmm.... No tradycyjnie jak to w niedziele będzie rosół, napwno zrobie mu jakąś fotke, a na drugie danie będzie pieczony kurczaczek. Natomiast na kolacje mam w planie zrobić pyszne muffinki zapewne każdy z Was wie czy są te pyszne babeczki. Robi się je niemal błyskawicznie :)

13:20, kawcia82
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 05 października 2010

I tak o to kolejny dzień właśnie wróciłam z uczelni gdzie jak się okazało nie było wykładowcy :) więc szczęście moje wzrosło :)

Zastanawiam się właśnie co by tu dzisiaj zjeść bo coś czuję że głód mi doskwiera. Ale co gorsze śniadanie w pracy już było przez to że byłam na uczelni to go nie zjadłam.

Mam Pomysł dzisiaj zrobię pyszne naleśniki. Generalnie je uwielbiam. Już od małego to własnie nalesniki z serem i cynamonem były zawsze na pierwszym miejscu wśród moich deserów. Tak pozatym nie chwaląc się jestem mistrzyniom w robieniu ciasta na naleśniki.

Posmakujcie jak dobre mogą być one według powyższego przepisu.

09:47, kawcia82
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 04 października 2010

Blog ten nie będzie zwykłym blogiem :) a może i będzie, chciała bym aby ty znalazł się zbiór moich domowych przepisów które lubię i które lubi moja rodzina, będą się starała aby każdy przepis był dokładnie opisany. Począwszy na składnikach a skończywszy na szczegułach przygotowania.

21:31, kawcia82
Link Dodaj komentarz »